- -35,79 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Αριθμός θυρών | 1 |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class B |
| Κλιματική τάξη | SN - N - ST |
| Ψυκτικός παράγοντας | R 600 a |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Εξουσία | 100 W |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 0 kWh |
| Αριθμός συμπιεστών | 1 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 0 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 10 Kg |
| Υψος | 29.5 cm |
| Πλάτος | 22.5 cm |
| Λειτουργίες | Индикатор за липса на вода |
| Εγγύηση | 24 μήνες |