- -35,79 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фризери |
|
| Culoare | Negru |
| Numărul de uși | 1 |
| Tipul de montare | Standard |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa B |
| Clasa de climă | SN - N - ST |
| Agent de răcire | R 600 a |
| Sistem de rаcire | Static |
| Putere | 100 W |
| Consumul anual de energie | 0 kWh |
| Numărul de compresoare | 1 |
| Volumul net al congelatorului | 0 l |
| Capacitate de congelare / 24h | 10 Kg |
| Înălţime | 29.5 cm |
| Lăţime | 22.5 cm |
| Funcții | Indicator pentru lipsa de apă |
| Garanție | 24 luni |