- Изчерпано

Машина за лед Crown
- Мощност: 150 W
- Капацитет на воден резервоар: 1.7 литра
- Компресор
- Производителност: 10кг/24ч
- LCD дисплей
- Аларма за пълен контейнер
- Аларма за ниско ниво на водата
- Защита от прегряване
- Таймер
- Лопатка за лед
- Ниво на шум: 40 dB
- Прозорче за наблюдение
- Размери (ШхДхВ): 24х36х34 см
- Тегло: 10.4 кг
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Машина за лед Crown
- Мощност: 150 W
- Капацитет на воден резервоар: 1.7 литра
- Компресор
- Производителност: 10кг/24ч
- LCD дисплей
- Аларма за пълен контейнер
- Аларма за ниско ниво на водата
- Защита от прегряване
- Таймер
- Лопатка за лед
- Ниво на шум: 40 dB
- Прозорче за наблюдение
- Размери (ШхДхВ): 24х36х34 см
- Тегло: 10.4 кг
Техническо описание
Фризери |
|
| Тип дисплей | LCD |
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | Енергиен клас A от гама A+++ до D |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Брой врати | 1 |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Вертикален |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class D |
| Система за охлаждане | Статична |
| Мощност | 150 W |
| Захранващо напрежение | 220 V |
| Годишна енергийна консумация | 613 kWh |
| Брой компресори | 1 |
| Система за размразяване на фризера | Автоматично |
| Материал рафтове | Пластмаса |
| Брой отделения | 1 |
| Нетен обем на фризера | 1.7 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 10 Kg |
| Височина | 35 cm |
| Ширина | 24.4 cm |
| Дълбочина | 36 cm |
| Тегло | 11.35 Kg |
| Функции | LED Дисплей |
| Предназначен за | Кухня |