- Χωρίς απόθεμα

Crown Ice Machine
- Ισχύς: 150 W
- Χωρητικότητα δοχείου νερού: 1,7 λίτρα
- Συμπιεστής
- Παραγωγικότητα: 10kg/24h
- Οθόνη LCD
- Συναγερμός γεμάτος κοντέινερ
- Συναγερμός χαμηλής στάθμης νερού
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Χρονόμετρο
- Φτυάρι πάγου
- Επίπεδο θορύβου: 40 dB
- Παράθυρο παρατήρησης
- Διαστάσεις (ΠxΒxΥ): 24x36x34 cm
- Βάρος: 10,4 kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Crown Ice Machine
- Ισχύς: 150 W
- Χωρητικότητα δοχείου νερού: 1,7 λίτρα
- Συμπιεστής
- Παραγωγικότητα: 10kg/24h
- Οθόνη LCD
- Συναγερμός γεμάτος κοντέινερ
- Συναγερμός χαμηλής στάθμης νερού
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Χρονόμετρο
- Φτυάρι πάγου
- Επίπεδο θορύβου: 40 dB
- Παράθυρο παρατήρησης
- Διαστάσεις (ΠxΒxΥ): 24x36x34 cm
- Βάρος: 10,4 kg
Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ενεργειακή κλάση | Ενεργειακή κλάση A από το εύρος A+++ έως D |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Αριθμός θυρών | 1 |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Κατακόρυφος |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Clasa D |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Εξουσία | 150 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 613 kWh |
| Αριθμός συμπιεστών | 1 |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Αυτόματο |
| Υλικά ράφια | Πλαστικό |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 1.7 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 10 Kg |
| Υψος | 35 cm |
| Πλάτος | 24.4 cm |
| Βάθος | 36 cm |
| Βάρος | 11.35 Kg |
| Λειτουργίες | Οθόνη LED |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |