- Stoc epuizat
Mașină de gheață Crown
- Putere: 150 W
- Capacitate rezervor apa: 1,7 litri
- Compresor
- Productivitate: 10kg/24h
- Ecran LCD
- Alarma container plin
- Alarma de nivel scăzut de apă
- Protectie la supraincalzire
- Temporizator
- Lopata de gheata
- Nivel de zgomot: 40 dB
- Fereastra de observare
- Dimensiuni (LxPxA): 24x36x34 cm
- Greutate: 10,4 kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Mașină de gheață Crown
- Putere: 150 W
- Capacitate rezervor apa: 1,7 litri
- Compresor
- Productivitate: 10kg/24h
- Ecran LCD
- Alarma container plin
- Alarma de nivel scăzut de apă
- Protectie la supraincalzire
- Temporizator
- Lopata de gheata
- Nivel de zgomot: 40 dB
- Fereastra de observare
- Dimensiuni (LxPxA): 24x36x34 cm
- Greutate: 10,4 kg
Fisa tehnica
Фризери |
|
| Tipul de afișare | LCD |
| Culoare | alb |
| Clasa energetică | Clasa energetica A din gama A+++ pana la D |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Numărul de uși | 1 |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Vertical |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa D D |
| Sistem de rаcire | Static |
| Putere | 150 W |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Consumul anual de energie | 613 kWh |
| Numărul de compresoare | 1 |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Automat |
| Rafturi materiale | Plastic |
| Numărul de compartimente | 1 |
| Volumul net al congelatorului | 1.7 l |
| Capacitate de congelare / 24h | 10 Kg |
| Înălţime | 35 cm |
| Lăţime | 24.4 cm |
| Adâncime | 36 cm |
| Greutate | 11.35 Kg |
| Funcții | Display LED |
| Destinate pentru | Bucătărie |