- -112,48 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фризери |
|
| Цвят | Сребрист |
| Брой врати | 1 |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Вертикален |
| Специално покритие | Инокс |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class B |
| Климатичен клас | SN - N - ST - T |
| Охладителен агент | R 290 |
| Система за охлаждане | Статична |
| Мощност | 170 W |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Годишна енергийна консумация | 0 kWh |
| Брой компресори | 1 |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Голямо чекмедже Big Box | 1 |
| Брой отделения | 1 |
| Производство на кубчета лед / 24ч | 22 Kg |
| Височина | 60 cm |
| Ширина | 50 cm |
| Гаранция | 24 месеца |