- -112,48 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фризери |
|
| Culoare | Argint |
| Numărul de uși | 1 |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Vertical |
| Acoperire specială | Inox |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa B |
| Clasa de climă | SN - N - ST - T |
| Agent de răcire | R 290 |
| Sistem de rаcire | Static |
| Putere | 170 W |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Consumul anual de energie | 0 kWh |
| Numărul de compresoare | 1 |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Manual |
| Sertar Big Box | 1 |
| Numărul de compartimente | 1 |
| Producția de cuburi de gheață / 24h | 22 Kg |
| Înălţime | 60 cm |
| Lăţime | 50 cm |
| Garanție | 24 luni |