- -112,48 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Αριθμός θυρών | 1 |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Κατακόρυφος |
| Ειδική επίστρωση | Inox |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class B |
| Κλιματική τάξη | SN - N - ST - T |
| Ψυκτικός παράγοντας | R 290 |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Εξουσία | 170 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 0 kWh |
| Αριθμός συμπιεστών | 1 |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Συρτάρι Big Box | 1 |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Παραγωγή παγοκύβων / 24 ώρες | 22 Kg |
| Υψος | 60 cm |
| Πλάτος | 50 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |