
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фризери |
|
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Охладителен агент | R600a |
| Годишна енергийна консумация | 168 kWh |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Нетен обем на фризера | 98 l |
| Височина | 85.5 cm |
| Ширина | 54.5 cm |
| Дълбочина | 48.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |