Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фризери |
|
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Agent de răcire | R600a |
| Consumul anual de energie | 168 kWh |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Manual |
| Volumul net al congelatorului | 98 l |
| Înălţime | 85.5 cm |
| Lăţime | 54.5 cm |
| Adâncime | 48.5 cm |
| Garanție | 24 luni |