Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Ψυκτικός παράγοντας | R600a |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 168 kWh |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 98 l |
| Υψος | 85.5 cm |
| Πλάτος | 54.5 cm |
| Βάθος | 48.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |