
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фризери |
|
| Цвят | Бял |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Система за охлаждане | Статична |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Брой отделения | 5 |
| Нетен обем на фризера | 168 l |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 55 cm |
| Дълбочина | 58 cm |
| Гаранция | 24 месеца |