(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 5 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 168 l |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 55 cm |
| Βάθος | 58 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |