(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фризери |
|
| Culoare | alb |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Sistem de rаcire | Static |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Manual |
| Numărul de compartimente | 5 |
| Volumul net al congelatorului | 168 l |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 55 cm |
| Adâncime | 58 cm |
| Garanție | 24 luni |