- Нов продукт
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фризери |
|
| Тип дисплей | Cензорен екран |
| Цвят | Черен |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Охладителен агент | R 600a |
| Мощност | 120 W |
| Захранващо напрежение | 220-240 V |
| Брой компресори | 1 |
| Производство на кубчета лед / 24ч | 12 Kg |
| Височина | 26.4 cm |
| Ширина | 20.2 cm |
| Дълбочина | 28.1 cm |
| Функции | Автоматично изключване, Самопочистване |
| Гаранция | 24 месеца |