- Produs nou
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фризери |
|
| Tipul de afișare | Ecran tactil |
| Culoare | Negru |
| Tipul de montare | Standard |
| Agent de răcire | R 600a |
| Putere | 120 W |
| Tensiunea de alimentare | 220-240 V |
| Numărul de compresoare | 1 |
| Producția de cuburi de gheață / 24h | 12 Kg |
| Înălţime | 26.4 cm |
| Lăţime | 20.2 cm |
| Adâncime | 28.1 cm |
| Funcții | Oprirea automată, Auto-curățare |
| Garanție | 24 luni |