- Νέο προϊόν
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ψυκτικός παράγοντας | R 600a |
| Εξουσία | 120 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220-240 V |
| Αριθμός συμπιεστών | 1 |
| Παραγωγή παγοκύβων / 24 ώρες | 12 Kg |
| Υψος | 26.4 cm |
| Πλάτος | 20.2 cm |
| Βάθος | 28.1 cm |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Αυτοκαθαριζόμενο |
| Εγγύηση | 24 μήνες |