- -23,42 €
- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фризери |
|
| Тип дисплей | LCD |
| Цвят | Черен |
| Ниво на шум | 43 dB |
| Включени аксесоари | Тава за лед, Cервиране лъжица |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Мощност | 120 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Брой компресори | 1 |
| Височина | 26.5 cm |
| Ширина | 22 cm |
| Дълбочина | 28 cm |
| Дължина на кабела | 120 cm |
| Тегло | 6.15 Kg |
| Предназначен за | Кухня |
| Гаранция | 24 месеца |