- -23,42 €
- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Επίπεδο θορύβου | 43 dB |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Тава за лед, Cервиране лъжица |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Εξουσία | 120 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Αριθμός συμπιεστών | 1 |
| Υψος | 26.5 cm |
| Πλάτος | 22 cm |
| Βάθος | 28 cm |
| Μήκος καλωδίου | 120 cm |
| Βάρος | 6.15 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 24 μήνες |