- -23,42 €
- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фризери |
|
| Tipul de afișare | LCD |
| Culoare | Negru |
| Nivel de zgomot | 43 dB |
| Accesorii incluse | Tava de gheață, Cервиране лъжица |
| Tipul de montare | Standard |
| Putere | 120 W |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Numărul de compresoare | 1 |
| Înălţime | 26.5 cm |
| Lăţime | 22 cm |
| Adâncime | 28 cm |
| Lungimea cablului | 120 cm |
| Greutate | 6.15 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Garanție | 24 luni |