- Нов продукт
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фризери |
|
| Тип дисплей | Cензорен екран |
| Цвят | Инокс |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Охладителен агент | R 600a |
| Мощност | 112 W |
| Производство на кубчета лед / 24ч | 12 Kg, 10 Kg |
| Височина | 32.5 cm |
| Ширина | 23.2 cm |
| Дълбочина | 31.5 cm |
| Дължина на кабела | 1.5 m |
| Функции | Самопочистване |
| Гаранция | 24 месеца |