- Νέο προϊόν
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Χρώμα | Inox |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ψυκτικός παράγοντας | R 600a |
| Εξουσία | 112 W |
| Παραγωγή παγοκύβων / 24 ώρες | 12 Kg, 10 Kg |
| Υψος | 32.5 cm |
| Πλάτος | 23.2 cm |
| Βάθος | 31.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.5 m |
| Λειτουργίες | Αυτοκαθαριζόμενο |
| Εγγύηση | 24 μήνες |