- Produs nou
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фризери |
|
| Tipul de afișare | Ecran tactil |
| Culoare | Inox |
| Tipul de montare | Standard |
| Agent de răcire | R 600a |
| Putere | 112 W |
| Producția de cuburi de gheață / 24h | 12 Kg, 10 Kg |
| Înălţime | 32.5 cm |
| Lăţime | 23.2 cm |
| Adâncime | 31.5 cm |
| Lungimea cablului | 1.5 m |
| Funcții | Auto-curățare |
| Garanție | 24 luni |