- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фризери |
|
| Цвят | Черен |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Охладителен агент | R 600a |
| Производство на кубчета лед / 24ч | 12 Kg, 10 Kg |
| Височина | 33 cm |
| Ширина | 23 cm |
| Дълбочина | 36 cm |
| Дължина на кабела | 1.5 m |
| Функции | Индикатор за липса на вода, Самопочистване |
| Гаранция | 24 месеца |