- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς: 0,85 A
- Απόδοση: Έως 10-12 kg πάγου σε 24 ώρες
- Χωρητικότητα δεξαμενής νερού: 1,1 λίτρα
- Ποσότητα πάγου ανά κύκλο: 9 παγάκια
- Χρόνος ενός κύκλου: 6-10 λεπτά
- Συμπαγής σχεδιασμός
- Παράθυρο παρακολούθησης της διαδικασίας
- Ψυκτικό μέσο: R600a
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 33 x 23 x 36 εκ.
- Τάση τροφοδοσίας: 220-240 V / 50 Hz
- Μήκος καλωδίου: 1,5 m
- Χρώμα: Μαύρο
Μέγεθος παγάκια:
- Μικρό μέγεθος (S)
- Μεγάλο μέγεθος (L)
Λειτουργίες:
- Λειτουργία αυτοκαθαρισμού
- Ένδειξη έλλειψης νερού
- Ένδειξη γεμάτου δοχείου
Αξεσουάρ:
- Σπάτουλα για πάγο
- Καλάθι για πάγο
Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ψυκτικός παράγοντας | R 600a |
| Παραγωγή παγοκύβων / 24 ώρες | 12 Kg, 10 Kg |
| Υψος | 33 cm |
| Πλάτος | 23 cm |
| Βάθος | 36 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.5 m |
| Λειτουργίες | Индикатор за липса на вода, Αυτοκαθαριζόμενο |
| Εγγύηση | 24 μήνες |