- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere: 0,85 A
- Productivitate: Până la 10-12 kg de gheață în 24 de ore
- Capacitate rezervor de apă: 1,1 l
- Cantitate de gheață pe ciclu: 9 cuburi de gheață
- Durata unui ciclu: 6-10 min
- Design compact
- Fereastră pentru observarea procesului
- Agent frigorific: R600a
- Dimensiuni (HxLxA): 33 x 23 x 36 cm
- Tensiune de alimentare: 220-240 V / 50 Hz
- Lungime cablu: 1,5 m
- Culoare: Negru
Dimensiunea cuburilor de gheață:
- Dimensiune mică (S)
- Dimensiune mare (L)
Funcții:
- Funcție de autocurățare
- Indicator de lipsă a apei
- Indicator pentru rezervor plin
Accesorii:
- Lingură pentru gheață
- Coș pentru gheață
Fisa tehnica
Фризери |
|
| Culoare | Negru |
| Tipul de montare | Standard |
| Agent de răcire | R 600a |
| Producția de cuburi de gheață / 24h | 12 Kg, 10 Kg |
| Înălţime | 33 cm |
| Lăţime | 23 cm |
| Adâncime | 36 cm |
| Lungimea cablului | 1.5 m |
| Funcții | Indicator pentru lipsa de apă, Auto-curățare |
| Garanție | 24 luni |