- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фризери |
|
| Цвят | Бял |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Брой врати | 1 |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Вертикален |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 20.1 kWh |
| Нетен обем на фризера | 246 l |
| Височина | 84.5 cm |
| Ширина | 95.4 cm |
| Тегло | 37 Kg |