- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фризери |
|
| Culoare | alb |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Numărul de uși | 1 |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Vertical |
| Sistem de rаcire | Static |
| Consumul anual de energie | 20.1 kWh |
| Volumul net al congelatorului | 246 l |
| Înălţime | 84.5 cm |
| Lăţime | 95.4 cm |
| Greutate | 37 Kg |