- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Αριθμός θυρών | 1 |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Κατακόρυφος |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 20.1 kWh |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 246 l |
| Υψος | 84.5 cm |
| Πλάτος | 95.4 cm |
| Βάρος | 37 Kg |