- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фризери |
|
| Цвят | Бял |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Брой врати | 1 |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Дясно |
| Годишна енергийна консумация | 256 kWh |
| Система за размразяване на фризера | Автоматично |
| Материал рафтове | Пластмаса |
| Брой отделения | 7 |
| Нетен обем на фризера | 242 l |
| Височина | 170 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 60 cm |