- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Αριθμός θυρών | 1 |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 256 kWh |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Αυτόματο |
| Υλικά ράφια | Πλαστικό |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 7 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 242 l |
| Υψος | 170 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 60 cm |