- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фризери |
|
| Culoare | alb |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Numărul de uși | 1 |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Dreapta |
| Consumul anual de energie | 256 kWh |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Automat |
| Rafturi materiale | Plastic |
| Numărul de compartimente | 7 |
| Volumul net al congelatorului | 242 l |
| Înălţime | 170 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 60 cm |