- Изчерпано
Система за размразяване на фризера: Ръчна
Брой кошници: 1
Брой врати: 1
Тип контролен панел: Механичен
Капацитет на замразяване / 24ч: 18 Kg
Нетен обем: 245 l
Автономия без ток: 34 h
Цвят: Бял
Ниво на шум: 41 dB
Брой компресори: 1
Регулируем термостат
Годишна енергийна консумация: 245 kWh
Ширина: 100.2 cm
Височина: 84.2 cm
Дълбочина: 59.7 cm
Гаранция: 60 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Система за размразяване на фризера: Ръчна
Брой кошници: 1
Брой врати: 1
Тип контролен панел: Механичен
Капацитет на замразяване / 24ч: 18 Kg
Нетен обем: 245 l
Автономия без ток: 34 h
Цвят: Бял
Ниво на шум: 41 dB
Брой компресори: 1
Регулируем термостат
Годишна енергийна консумация: 245 kWh
Ширина: 100.2 cm
Височина: 84.2 cm
Дълбочина: 59.7 cm
Гаранция: 60 месеца
Техническо описание
Фризери |
|
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | Енергиен клас A+ от гама A+++ до D |
| Ниво на шум | 41 dB |
| Брой врати | 1 |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Вертикален |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 265 kWh |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Материал рафтове | Пластмаса |
| Нетен обем на фризера | 245 l |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 100 cm |
| Дълбочина | 60 cm |
| Функции | Регулируема температура |
| Предназначен за | Кухня |