- Stoc epuizat
Система за размразяване на фризера: Ръчна
Брой кошници: 1
Брой врати: 1
Тип контролен панел: Механичен
Капацитет на замразяване / 24ч: 18 Kg
Нетен обем: 245 l
Автономия без ток: 34 h
Цвят: Бял
Ниво на шум: 41 dB
Брой компресори: 1
Регулируем термостат
Годишна енергийна консумация: 245 kWh
Ширина: 100.2 cm
Височина: 84.2 cm
Дълбочина: 59.7 cm
Гаранция: 60 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Система за размразяване на фризера: Ръчна
Брой кошници: 1
Брой врати: 1
Тип контролен панел: Механичен
Капацитет на замразяване / 24ч: 18 Kg
Нетен обем: 245 l
Автономия без ток: 34 h
Цвят: Бял
Ниво на шум: 41 dB
Брой компресори: 1
Регулируем термостат
Годишна енергийна консумация: 245 kWh
Ширина: 100.2 cm
Височина: 84.2 cm
Дълбочина: 59.7 cm
Гаранция: 60 месеца
Fisa tehnica
Фризери |
|
| Culoare | alb |
| Clasa energetică | Clasa energetica A+ din gama A+++ pana la D |
| Nivel de zgomot | 41 dB |
| Numărul de uși | 1 |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Vertical |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Sistem de rаcire | Static |
| Consumul anual de energie | 265 kWh |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Manual |
| Rafturi materiale | Plastic |
| Volumul net al congelatorului | 245 l |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 100 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Funcții | Temperatura reglabilă |
| Destinate pentru | Bucătărie |