- Χωρίς απόθεμα
Система за размразяване на фризера: Ръчна
Брой кошници: 1
Брой врати: 1
Тип контролен панел: Механичен
Капацитет на замразяване / 24ч: 18 Kg
Нетен обем: 245 l
Автономия без ток: 34 h
Цвят: Бял
Ниво на шум: 41 dB
Брой компресори: 1
Регулируем термостат
Годишна енергийна консумация: 245 kWh
Ширина: 100.2 cm
Височина: 84.2 cm
Дълбочина: 59.7 cm
Гаранция: 60 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Система за размразяване на фризера: Ръчна
Брой кошници: 1
Брой врати: 1
Тип контролен панел: Механичен
Капацитет на замразяване / 24ч: 18 Kg
Нетен обем: 245 l
Автономия без ток: 34 h
Цвят: Бял
Ниво на шум: 41 dB
Брой компресори: 1
Регулируем термостат
Годишна енергийна консумация: 245 kWh
Ширина: 100.2 cm
Височина: 84.2 cm
Дълбочина: 59.7 cm
Гаранция: 60 месеца
Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Ενεργειακή κλάση | Ενεργειακή κλάση Α+ από το εύρος A+++ έως D |
| Επίπεδο θορύβου | 41 dB |
| Αριθμός θυρών | 1 |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Κατακόρυφος |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 265 kWh |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Υλικά ράφια | Πλαστικό |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 245 l |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 100 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενη θερμοκρασία |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |