- -15,34 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фризери |
|
| Цвят | Бял |
| Ниво на шум | 41 dB |
| Брой врати | 1 |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Хоризонтално |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 0 kWh |
| Автономия без ток | 30 h |
| Брой отделения | 1 |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 9 Kg |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 81.7 cm |
| Дълбочина | 55 cm |
| Тегло | 33 Kg |
| Функции | Индикаторна светлина |
| Гаранция | 5 години |