- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα
Διαστάσεις
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Διαστάσεις
Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 41 dB |
| Αριθμός θυρών | 1 |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Οριζόντιο |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 0 kWh |
| Αυτονομία χωρίς ρεύμα | 30 h |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 9 Kg |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 81.7 cm |
| Βάθος | 55 cm |
| Βάρος | 33 Kg |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |