- -15,34 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фризери |
|
| Culoare | alb |
| Nivel de zgomot | 41 dB |
| Numărul de uși | 1 |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Orizontal |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Sistem de rаcire | Static |
| Consumul anual de energie | 0 kWh |
| Autonomie fără electricitate | 30 h |
| Numărul de compartimente | 1 |
| Capacitate de congelare / 24h | 9 Kg |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 81.7 cm |
| Adâncime | 55 cm |
| Greutate | 33 Kg |
| Funcții | Indicator luminos |
| Garanție | 5 ani |