- Изчерпано
Система за размразяване на фризера: Ръчна
Брой кошници : 1
Брой врати: 1
Тип контролен панел: Механичен
Капацитет на замразяване / 24ч: 9.5 Kg
Нетен обем: 95 l
Автономия без ток: 24 h
Цвят: Бял
Ниво на шум: 40 dB
Функции: Механично управление с регулируем термостат
Енергийна ефективност: Class F
Годишна енергийна консумация: 209 kWh
Ширина: 54.5 cm
Височина: 85.4 cm
Дълбочина: 47.7 cm
Гаранция: 60 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Система за размразяване на фризера: Ръчна
Брой кошници : 1
Брой врати: 1
Тип контролен панел: Механичен
Капацитет на замразяване / 24ч: 9.5 Kg
Нетен обем: 95 l
Автономия без ток: 24 h
Цвят: Бял
Ниво на шум: 40 dB
Функции: Механично управление с регулируем термостат
Енергийна ефективност: Class F
Годишна енергийна консумация: 209 kWh
Ширина: 54.5 cm
Височина: 85.4 cm
Дълбочина: 47.7 cm
Гаранция: 60 месеца
Техническо описание
Фризери |
|
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | F |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Брой врати | 1 |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Вертикален |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 209 kWh |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Материал рафтове | Метал |
| Нетен обем на фризера | 95 l |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 55 cm |
| Дълбочина | 486 мм |
| Функции | Регулируема температура |
| Предназначен за | Кухня |