- Stoc epuizat
Система за размразяване на фризера: Ръчна
Брой кошници : 1
Брой врати: 1
Тип контролен панел: Механичен
Капацитет на замразяване / 24ч: 9.5 Kg
Нетен обем: 95 l
Автономия без ток: 24 h
Цвят: Бял
Ниво на шум: 40 dB
Функции: Механично управление с регулируем термостат
Енергийна ефективност: Class F
Годишна енергийна консумация: 209 kWh
Ширина: 54.5 cm
Височина: 85.4 cm
Дълбочина: 47.7 cm
Гаранция: 60 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Система за размразяване на фризера: Ръчна
Брой кошници : 1
Брой врати: 1
Тип контролен панел: Механичен
Капацитет на замразяване / 24ч: 9.5 Kg
Нетен обем: 95 l
Автономия без ток: 24 h
Цвят: Бял
Ниво на шум: 40 dB
Функции: Механично управление с регулируем термостат
Енергийна ефективност: Class F
Годишна енергийна консумация: 209 kWh
Ширина: 54.5 cm
Височина: 85.4 cm
Дълбочина: 47.7 cm
Гаранция: 60 месеца
Fisa tehnica
Фризери |
|
| Culoare | alb |
| Clasa energetică | F |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Numărul de uși | 1 |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Vertical |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Sistem de rаcire | Static |
| Consumul anual de energie | 209 kWh |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Manual |
| Rafturi materiale | Metal |
| Volumul net al congelatorului | 95 l |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 55 cm |
| Adâncime | 486 mm |
| Funcții | Temperatura reglabilă |
| Destinate pentru | Bucătărie |