- Χωρίς απόθεμα
Система за размразяване на фризера: Ръчна
Брой кошници : 1
Брой врати: 1
Тип контролен панел: Механичен
Капацитет на замразяване / 24ч: 9.5 Kg
Нетен обем: 95 l
Автономия без ток: 24 h
Цвят: Бял
Ниво на шум: 40 dB
Функции: Механично управление с регулируем термостат
Енергийна ефективност: Class F
Годишна енергийна консумация: 209 kWh
Ширина: 54.5 cm
Височина: 85.4 cm
Дълбочина: 47.7 cm
Гаранция: 60 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Система за размразяване на фризера: Ръчна
Брой кошници : 1
Брой врати: 1
Тип контролен панел: Механичен
Капацитет на замразяване / 24ч: 9.5 Kg
Нетен обем: 95 l
Автономия без ток: 24 h
Цвят: Бял
Ниво на шум: 40 dB
Функции: Механично управление с регулируем термостат
Енергийна ефективност: Class F
Годишна енергийна консумация: 209 kWh
Ширина: 54.5 cm
Височина: 85.4 cm
Дълбочина: 47.7 cm
Гаранция: 60 месеца
Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Ενεργειακή κλάση | F |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Αριθμός θυρών | 1 |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Κατακόρυφος |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 209 kWh |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Υλικά ράφια | Μέταλλο |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 95 l |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 55 cm |
| Βάθος | 486 mm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενη θερμοκρασία |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |