- -10,23 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фурни за вграждане |
|
| Цвят | Сребрист, Черен |
| Материал | Стъкло, Емайлирана стомана, Стомана |
| Материал интериор | Емайл |
| Употреба | Домашна |
| Материал врата | Стъкло |
| Включени аксесоари | 1 x Решетка, 1 x Стандартна тава |
| Тип контролен панел | Механичен, Електронен |
| Отваряне на вратата | Издърпване |
| Функции | Вътрешно осветление, Бързо загряване, Термостат |
| Брой програми | 4 |
| Височина | 59.5 cm |
| Ширина | 59 cm |
| Дълбочина | 58 cm |
| Тегло | 27.4 Kg |
| Мощност | 2 kW |
| Енергиен клас | Енергиен клас A от гама A+++ до D |
| Капацитет | 57 l |
| Максимална температура | 250 C |
| Гаранция | 24 месеца |