- -10,23 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фурни за вграждане |
|
| Culoare | Argint, Negru |
| Material | Sticlă, Steelul emailat, Oţel |
| Material interior | Smalț |
| Utilizare | Intern |
| Materialul ușii | Sticlă |
| Accesorii incluse | 1 x Grill, 1 x Tava |
| Tipul panoului de control | Mecanic, Electronic |
| Deschizând ușa | Tragere |
| Funcții | Iluminare interioară, Încălzire, Termostat |
| Numărul de programe | 4 |
| Înălţime | 59.5 cm |
| Lăţime | 59 cm |
| Adâncime | 58 cm |
| Greutate | 27.4 Kg |
| Putere | 2 kW |
| Clasa energetică | Clasa energetica A din gama A+++ pana la D |
| Capacitate | 57 l |
| Temperatura maximă | 250 C |
| Garanție | 24 luni |