- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фурни за вграждане |
|
| Χρώμα | Ασημένιο, Μαύρο |
| Υλικό | Γυαλί, Εμαγιέ χάλυβας, Ατσάλι |
| Εσωτερικό υλικό | Ηλεκτρονική διεύθυνση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υλικό πόρτας | Γυαλί |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | 1 x Πλέγμα, 1 x Τυπικός δίσκος |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός, Ηλεκτρονικός |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Τράβηγμα |
| Λειτουργίες | Εσωτερικός φωτισμός, Γρήγορη θέρμανση, Θερμοστάτης |
| Αριθμός προγραμμάτων | 4 |
| Υψος | 59.5 cm |
| Πλάτος | 59 cm |
| Βάθος | 58 cm |
| Βάρος | 27.4 Kg |
| Εξουσία | 2 kW |
| Ενεργειακή κλάση | Ενεργειακή κλάση A από το εύρος A+++ έως D |
| Χωρητικότητα | 57 l |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 250 C |
| Εγγύηση | 24 μήνες |