- -15,34 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фурни за вграждане |
|
| Цвят | Черен |
| Дизайн | Класически |
| Материал интериор | Инокс |
| Материал врата | Стъкло |
| Включени аксесоари | 1 x Решетка, 1 x Tава за печива |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Захранване | Електричество |
| Тип фурна | Стандартна |
| Брой програми | 5 |
| Самопочистване | Пиролитично |
| Височина | 59.5 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Дълбочина | 56.5 cm |
| Мощност | 2300 В |
| Енергиен клас | Енергиен клас A от гама A+++ до D |
| Капацитет | 56 l |
| Гаранция | 60 месеца |