- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фурни за вграждане |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σχέδιο | Κλασικό |
| Εσωτερικό υλικό | Inox |
| Υλικό πόρτας | Γυαλί |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | 1 x Πλέγμα, 1 x Tава за печива |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Ηλεκτρική ενέργεια |
| Τύπος φούρνου | Standard |
| Αριθμός προγραμμάτων | 5 |
| Αυτοκαθαριζόμενο | Пиролитично |
| Υψος | 59.5 cm |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Βάθος | 56.5 cm |
| Εξουσία | 2300 В |
| Ενεργειακή κλάση | Ενεργειακή κλάση A από το εύρος A+++ έως D |
| Χωρητικότητα | 56 l |
| Εγγύηση | 60 μήνες |