- -15,34 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фурни за вграждане |
|
| Culoare | Negru |
| Proiecta | Clasic |
| Material interior | Inox |
| Materialul ușii | Sticlă |
| Accesorii incluse | 1 x Grill, 1 x Tава за печива |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Alimentare electrică | Electricitate |
| Tip cuptor | Standard |
| Numărul de programe | 5 |
| Autocurățare | Пиролитично |
| Înălţime | 59.5 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 56.5 cm |
| Putere | 2300 В |
| Clasa energetică | Clasa energetica A din gama A+++ pana la D |
| Capacitate | 56 l |
| Garanție | 60 luni |