- -12,27 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Цвят | Бял |
| Материал интериор | Алуминий |
| Употреба | Домашна |
| Мощност | 1400 W |
| Функции | Защита против прегряване, Индикаторна светлина |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Брой на приготвяните продукти | 2 |
| Височина | 19 cm |
| Ширина | 25 cm |
| Дължина | 11 cm |
| Гаранция | 24 месеца |