- -12,27 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Εσωτερικό υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εξουσία | 1400 W |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Λυχνία ένδειξης |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 2 |
| Υψος | 19 cm |
| Πλάτος | 25 cm |
| Μήκος | 11 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |