- -12,27 €
- Stoc epuizat

Ati visat vreodata sa creati vafe perfecte in forma de cupe care pot fi umplute cu orice doriti? Acum puteti obtine acest lucru cu Adler AD 3062! Datorita stratului antiaderent al placilor de incalzire, vei uita de razuirea obositoare si de curatarea dificila. Fiecare napolitana in forma de cupa masoara 9,0 x 4,0 cm, facandu-le ideale pentru a fi servite ca portii individuale sau pentru a fi umplute cu diverse delicii.
CARACTERISTICI
- Bolurile cu vafe crocante sunt perfecte pentru: * Deserturi dulci, * Aperitive savuroase
- Acoperire antiaderenta pe placile de incalzire
- Dimensiunea bolului 2 x (9,0 cm x 4,0 cm)
- Maner neincalzit
- Indicator luminos: putere si gata de lucru
- Picioare din cauciuc anti-alunecare
- Dimensiuni dispozitiv: 25,0 cm x 19,0 cm x 11,0 cm
- Lungimea cablului de alimentare: 73 cm
- Culoare cablu de alimentare: alb
- Tip priza: E/F
- Culoare dispozitiv: alb/negru
- Putere nominala: 1000W
- Putere maxima: 1400W
- Alimentare: 220-240V ~ 50/60Hz
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Ati visat vreodata sa creati vafe perfecte in forma de cupe care pot fi umplute cu orice doriti? Acum puteti obtine acest lucru cu Adler AD 3062! Datorita stratului antiaderent al placilor de incalzire, vei uita de razuirea obositoare si de curatarea dificila. Fiecare napolitana in forma de cupa masoara 9,0 x 4,0 cm, facandu-le ideale pentru a fi servite ca portii individuale sau pentru a fi umplute cu diverse delicii.
CARACTERISTICI
- Bolurile cu vafe crocante sunt perfecte pentru: * Deserturi dulci, * Aperitive savuroase
- Acoperire antiaderenta pe placile de incalzire
- Dimensiunea bolului 2 x (9,0 cm x 4,0 cm)
- Maner neincalzit
- Indicator luminos: putere si gata de lucru
- Picioare din cauciuc anti-alunecare
- Dimensiuni dispozitiv: 25,0 cm x 19,0 cm x 11,0 cm
- Lungimea cablului de alimentare: 73 cm
- Culoare cablu de alimentare: alb
- Tip priza: E/F
- Culoare dispozitiv: alb/negru
- Putere nominala: 1000W
- Putere maxima: 1400W
- Alimentare: 220-240V ~ 50/60Hz
Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Culoare | Alb |
| Material interior | Aluminiu |
| Utilizare | Intern |
| Putere | 1400 W |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii, Indicator luminos |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Numar produse preparate | 2 |
| Inaltime | 19 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 11 cm |
| Garanție | 24 luni |